| yoadeea a întrebat:

Helooooooooo TPU! stiti vreun anime action asemanator cu zankyou no terror? personajele principale sa fie rele in ochii oamenilor, dar de fapt nu sunt chiar asa de rele.

Răspuns Câştigător
| elishaa a răspuns:

Aici ai ma multe recomandatii care zic ca sunt similare http://myanimelist.net/anime/23283/Zankyou_no_Terror

unele dintre ele sunt: Higashi no Eden, Death note, Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Acum, eu nu le-am vazut pe astea, deci nu stiu sigur daca se aseamana, dar asa zic unii care le-au vazut. Bafta!