| yoadeea a întrebat:

Helooooooooooo TPU! dati-mi niste anime-uri, nu conteaza genul, dar sa aiba baieti draguti. arigato!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

•Amnesia- băietii sunt super tari, nu ca in goku.(mă refer la grafica...nu am nimic cu animeul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar nu mi s-a postat tot răspunsul, oricum...
•Uraboku- Luca si băiatul cu parul alb sunt super
•kamisama kiss-Tomoe e dragut, mai ales când e copil... Iti vine sa îl omori de scump ce e.
•helsing-Alucard e tare
•brothers conflict
•death note-L e super
Acestea sunt cele care mi-au venit in minte acum.

| BlackRaven45 a răspuns:

-Kamisama Kiss*
-Kamigami no Asobi*
-Brothers conflict*
-Makai Ouji: Devil and Realist*
-Kuroshitsuji*
-No Game No Life*
-La Stroia della Arcana Famiglia
-Amnesia*
-Soredemo sekai wa Utsukushii*
-Inu x Boku SS*
-Earl and Fairy
-Vampire Knight
-Death note*
-Uta no Prince-sama*
-Special A
-Diabolik Lovers*
-Hiiro no Kakera*
-Kaichou wa Maid-sama*
-Avatar: The last airbender*
-Avatar: The legend of Korra*

Sper că nu am ratat vreunul. Cele cu "*" au grafică foarte bună. Sper că te-am putut ajuta! ^^

| yoadeea explică (pentru BlackRaven45):

le stiu pe mare parte dintre ele, cred ca si la storia de la arcana famiglia si earl and fairy au grafica buna. mersi!

| Ottakringer a răspuns:

Realitatea! Merita sa te uiti la episoade happy
Sau mai poti incerca niste episoade din : Traieste-ti viata.