| helen56 a întrebat:

Hey..as vrea sa va intreb daca stiti cand vor mai aparea noi episoade din Fairy Tail, caci pauza de un an s-a terminat si vad ca nu s-au mai adaugat deloc epiaode.

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Se zvoneste ca undeva in toamna-iarna va aparea o serie noua si de luna asta, sau luna viitoare(in functie de cum apare pe torente sau in mediu online) te poti bucura de animatia Fairy Tail Dragon Cry.
Spor la vizionat!

3 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

De asemenea se confirma ca peste doua volume mangaul se va termina.

| helen56 explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Cu acest lucru deja eram la curent, insa mersi pentru instiintare