| adadragutza a întrebat:

Hey! As vrea si eu niste anime-uri de dragoste si comedie gen Kaichou wa maid sama, Ao haru ride sau tinari no kaibutsu-kun. Baietii sa fie draguti, iar fetele sa fie mai dure(nu stiu ca in exemplele de mai sus :p) Mltumiri anticipate! laughing)

Răspuns Câştigător
| yoadeea a răspuns:

Kotoura san = e super mega tare!
kimi ni todoke = foarte fain
inu x boku ss = foarte foarte fain
kamisamas hajimemashita = foarte tare, seamana putin cu inu x boku ss
kuragehime = povestea de dragoste dintre un baiat travestit si o tocilara. soo sweet

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Heii
Ouran highschool host club, e plin de baieti draguti, iar Haruhi seamana un pic cu Misaka din Kaichou wa maid-sama.
Inu x Boku SS
Kaze no stigma