| Gavriluta_Emanuela_1994 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cateva anime-uri gen comedie, romance care merita intr-adevar vazute. Niste anime-uri inafara de Brothers Conflict, Kaichou wa maid sama, Uta no prince sama, sukitte ii na yo, tonari no kaibutsu-kun, diabolik lovers, vampire knight, amnesia, kamigami no asobi, kamisama hajimemashita, ao haru ride.
Dupa toate anime-urile pe care le-am vazut cred ca va dati seama cam ce fel de anime-uri imi plac.As vrea un raspuns cat mai rapid.Toate anime-uri le care credeti ca merita vazute.Dau fundita! Arigatou pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

Am uitat sa iti zic de lovely complex, KIMI NI TODOKE, DIABOLIK LOVERS, inuyasha

3 răspunsuri:
| differntlife a răspuns:

Este un anime nou dar cred ca este unul dintre cele mai geniale animeuri. ookami shoujo to kuro ouji.
http://site.anime-nolimit.ro/anime/380-ookami-shoujo-to-kuro-ouji
sper sa iti placa. pup :*

| differntlife a răspuns (pentru differntlife):

Am uitat sa iti zic de lovely complex, KIMI NI TODOKE, DIABOLIK LOVERS, inuyasha

| RyuuKun a răspuns:

Ookami Shoujo To Kuro Ouji, Ao Haru Ride, Nisekoi,Kokoro Connect, Angel Beats, Special A, Mirai Nikki, NANA :3