| nOnAmE_6909 a întrebat:

Va place cum canta justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Da. mie imi place cum canta...tongue. tie?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu ascult melodiile lui, deci nu pot raspunde cu "DA" sau "NU" sa aceasta intrebare. O zi buna

| Ana a răspuns:

Nu

| elasexygagica a răspuns:

Nu

| AngelSpeed a răspuns:

:-& joustein biber e un jegos si e si gay si app canta ft ft ft nasol big grin

| anyska a răspuns:

Da... are o voce ok. versurile sunt cam. de. putin obsedatae de fete...

| MyWorld a răspuns:

Normal...Adica daca lui usher ii place deci e bun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca-mi place doar e iubitamiu desteapto si nu nmai lua poze de pe net ca aia din imagine is eu da trucata asa ca nu mai minti lumea ipocrito!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu tie iti place

| aLeXsNs a răspuns:

Nu-l suport deoarece multe romance sunt preaa... Si de accea pot zice '' NU ''

| vyborg a răspuns:

Dupa parerea mea este doar un copil...acum e tanar si are o oarecare voce (ca toti copiii)