| xD_8897 a întrebat:

Va place cum canta Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Să vedem cine mai comentează după ce își face operația aia de schimbare de sex

| Bastet a răspuns:

Da day dreaming...asa de mult, ca vomit cand il aud... day dreaming-

| NobodyHeree a răspuns:

Da

| Serena1993 a răspuns:

Mai bine stau ore in siri ascultand cum bate vantul in portofel decat sa il aud cum cantalaughing
si nu nu imi place.bine ca nu m-am imbolnavit de tragica boala. fara leac :Biberonoza sau mai pe inteles: JUSTIN BIEBER

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa
imi
place:X

| Anduciu a răspuns:

Nu. Dar cui ii pasa?

| Louise21 a răspuns:

Nuu! are voce de fatalaughing)

| Louise21 a răspuns:

Nuu! are voce de fatalaughing)

| dane95 a răspuns:

Este un ratat laughing

| sweettyyyy a răspuns:

Desigur ca imi place`!
Iar la cel care il critica ap sunteti niste tontzi`!
Si desigur aicea e pus intreberea, iti place "da - nu", si nu va cere nimi ink sheva de genu "e un ratat" draga estiun ratat (se refera la cine a scris asa ceva, sau ink ceva de genul asta`).

| Elyy_1788 a răspuns:

Daaaa!
La nebuniieee!
:X:X
:X
Probabil iti dai seama dupa avatar!
:Xlaughing
Siiiii... voi mai taceti baii...astea care spuneti ca e gay! Pt. ca nu ephbbbbtangry!

| RockForever99 a răspuns:

Normal.la varsta lui e mai tare decat Michael Jackson

| RhoddyS a răspuns:

E simplu raspunsul...NU! >rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat de mult incat il ascult cu boxele inchise
ps. byanka de tocmai a scris e manelista happy deci minte cand zice ca`i place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nici cum arata, nici cum vorbeste! R.I.P devil
E cel mai thont cantaret al generatiei noastre.
Acum haindti biberonii cu stupidu'.

| mariasorina a răspuns:

Pe el nu il suportam in nici un fel chiar daca imi spunea cineva ca e din aur nu ma deranjam sa ma duc sa il vad, dar de la un timp imi cam place de el si asta nu imi place helppppppp.intru si eu in febra justin bieber.doctori?

| paula29 a răspuns:

Mie imi place... dar respect parerile altora!