| luchyanu a întrebat:

Hey. Imi poate enumera cineva cateva anime-uri bune care sa se incadreze in aceste genuri : Actiune, Supranatural, Fight, Aventura, (etc)?. Multumesc Anticipat big grin.

Răspuns Câştigător
| MaryaLovGD a răspuns:

Death Note, Ghost 07, Kuroshitsuji, Chrno Crusade, Code Geass, D Gray Man, DN Angel, Nurarihyon No Mago. Sa ai o zi frumoasa.

| luchyanu explică (pentru MaryaLovGD):

Ai luat funda pentru Nurarihyon No Mago, singurul pe care nu l-am vazutr pana acum din toate cele enumaerate mai sus, detine, si de restul. Multumesc Mult. Bye!

8 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Fairy Tail e un anime bun gen aventura, fight, actiune si are pana acum 137 episoade si inca se face. Eu prima data n-am vrut sa ma uit dar dupa ce m-am uitat la primele 2 episoade m-am uitat si in continuare ca mi-a placut uite linkul si-l poti vedea cu sub in romana, in fiecare sambata apare episod nou cu sub pe site-ul asta http://www.deseneanime.ro/page/7/?s=fairy+tail. un alt anime bun mai este Soul Eater sau ceva gen comedie - romanta ar fi ouran high school host club toate se gasesc pe siteul asta http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Hellsing :best animehappy

| luchyanu explică (pentru αlєxαηdєяυ):

L-am vazut acum mult timp si sunt de aceeasi parere ( la si cu varianta OVA )

| αlєxαηdєяυ a răspuns (pentru luchyanu):

^_^ nu m`am lasat pana nu am vazut tot intr-o zi happy

| Raulz1995 a răspuns:

Naruto, Ghost in the shell, Stand alone complex.

| HashuFlashu a răspuns:

Mie imi place mult Bleach. Link de unde poti vedea dar in engleza : http://www.bleachget.com/