| airaad a întrebat:

Hey! Inca mai cautam admini pentru pagina de facebook "Manga Romania".Tot ce trebuie sa "faceti" este sa cititi manga(sa va placa) si sa aveti photoshop.Nu se da nici o proba, pagina e facuta for fun. Daca va intereseaza lasati un mesaj pe pagina cu "Vreau sa fiu admin" si in cel mai scurt timp va fac :3. Cum ziceam, pagina e for fun...deci, va asteptam! big grin

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Daca erai pe google + poate ma interesa. E bine de stiut ca nu sant singurul care citeste manga-uri.

| pitik36 a răspuns:

Ce ar trebui sa faca un admin?

| airaad explică (pentru pitik36):

Sa posteze poze si sa traduca manga. in caz ca vrea sa traduca. desigur :3