| RedHair57 a întrebat:

Eu si inca o prietena avem o pagina pe facebook. Si nu prea avem mult timp la dispozitie sa stam pe ea. As vrea sa mai gasesc, 1 sau 2 admine [ de proba]. Dar trebuie sa fie active.

Daca e cineva interesat, lasati-mi un mesaj sau add la id : sweetsmiles671

3 răspunsuri:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Eu as vrea sa fiu admina..deoarece am experienta si imi place sa fiu activa :3

| RedHair57 explică (pentru đɾεαmεɾ):

Da-mi add la contul meu personal, Deea Dey, si vorbim mai multe pe chat. Am gasit inca o admina, dar nu e problema. Poti veni si tu. Te anunt ca prima perioada va fi de proba si ca pagina esti foarte mica. Multumesc.

| sandybel2004 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu admina dar despre ce este pagina?