| Mothafuckaa a întrebat:

Hey lume! Aceasta intrebare este adresata in special fanilor Fairy Tail: Ce credeti ca se va mai departe in episodul 187 (si continuare ), credeti ca se va intimpla ceea ce a prezis Lucy din viitor? Credeti ca ei vor cistiga Maretele Jocuri Magige? Credeti ca vor renaste dragonii? Crdeti ca se intimpla acelasi viitor (nu este obligator sa dati raspunsuri concrete daca nu stiti).
Mersi de ajutor!
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| KirisakiHimea a răspuns:

Sa iti explic: In umratorul episod Erza se bate cu Minerva iar Erza o infrange pe Minerva cu ajutorul armurii Nakagami.
Ce a spus Lucy era cat pe ce sa se intample.Lucy din viitor a fost omorat pana sa se desfasoare eclipsa, iar cand sa se deschida poarta Lucy normala isi da seama si incearca sa inchida poarta.Din pacate ies doar 7 dragoni iar ghildele incerc sa se bata cu ele iar Rogue din viitor vroia sadistruga lumea devenind regele dragonilor da din fericire Natsu reuseste sa distruga poarta iar dragonii dispar si Rogue.
Iar ca final Fairy Tail castiga si o sa inceapa multe cel mai nteresant o sa fie arcul Tartators cu ghilda intunecata cu demonii lui Zeref eu zic sa ciesti manga nici eu nu am avut rabdare asa ca am citit manga laughing.
Fundita?

6 răspunsuri:

Daca intr-adevar vrei sa stii toate aceste lucruri ar trebui sa citesti manga, unii poate nu vor sa afle ce se intampla in viitorul Fairy tail. Oricum iti recomand manga si o sa afli singura raspunsurile la intrebarile pe care le-ai pus. Crede-ma e foarte interesant tot ce o sa se intample.

FUNDA?

| Mothafuckaa explică (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Am citit, dar nu e totul acolo

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns (pentru Mothafuckaa):

Pai si atunci daca ai citit de ce intrebi pe altii care sunt sigura ca nu au vazut episoadele pentru ca NU AU APARUT. Ok, fiecare spune ce crede ca se v-a intampla...asta e cu totul altceva, dar nici altii nu au de unde sa stie, asa ca doar presupun ce o sa se intample. Asteapta si ai sa vezi singura ce se va intampla, asa cum asteptam si noi, nu mai pune intrebari prostesti la care nimeni nu stie raspunsurile. Asta e parerea mea asa ca nu te supara big grin

| Mothafuckaa explică (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Nea, eu u ma supar repede, fiecare are cite o parere, deci fiecare spune ce vrea, fiecare pune intrebarile care le vrea.
Nimeni nu mi-a interzis sa pun aceasta intrebare, si cei care nu stiu ce se va intimpla nu ar trebui sa raspunda si gata(parerea mea).
Daca e asa atunci hai sa nu ne certam ca nu aduce la nimi.Mersi oricum de raspuns.happy

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns (pentru Mothafuckaa):

Nici nu am incercat sa ma cert. Cu placere si astept urmatoarele tale intrebari pe care o sa le postezi si sper sa iti fiu de ajutor la ele. kiss