| Hellolume a întrebat:

Hey personajul Miku Hatsune dim ce aime este?

dau funda :* Multumesc

Răspuns Câştigător
| ZukiPanda a răspuns:

Nu este un anime. Dar, totusi, exista un manga cu cei din vocaloid:
http://mangafox.me/manga/hatsune_mix/

6 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

E Vocaloid. Nu apartine unui anime anume

| suităr a răspuns:

Miku Hatsune e vocaloid.
Vocaloidele sunt ''cântăreți la cutie'', niște sintetizatoare de voce cântând, iar când dau concerte sunt holograme in mod anime.
Nu mă pricep in domeniu. O - O

| neca a răspuns:

E dintr-o trupa de holograme numita vocaloid

| TempestUV a răspuns:

Este o holograma creata de japonezi nici pe departe un personaj dintr-un anime. Sper ca te-am ajutat.

| Blackyuu a răspuns:

Miku nu este dintr-un anime.

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Heyya!
Miku este un personaj vocaloid, vocaloid fiind un program sintetizator de voce. Vocea este creata pe calculator iar la concerte apar holograme.
Sper ca te-am ajutat. happy