| Skylerx a întrebat:

De unde o stim pe Miku Hatsune?

Răspuns Câştigător
| KinokoஐKee a răspuns:

Miku Hatsune este o holograma.
E in trupa Vocaloid.(si in joc)
Nu e un anime!
Miku Hatsune e o vocalista din trupa Vocaloid! Toti sunt holograme, iar vocile lor sunt asigurate de alte persoane si ajustate pe cantece.Toate acestea sunt facute la sintetizator. Vocea lui Miku Hatsune este a lui Saki Fujita! Cauta pe net si gasesti.Au foarte muolte cantece si sunt chiar super tari.Mie imi place sa le ascult.

5 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Pai, Miku, dupa cate stiu eu e din 'Vocaliod'(un anime)care nu are prea multe ep, dar sunt muzicale si dragute!^_^
Daca vrei sa vezi ep cu Miku, te pot ajuta eu pentru ca stiu un site unde le poti viziona(trebuie doar sa-mi spui si til dau! happy

| Ayami a răspuns:

ăă. oamenii buni, vocaloid nu e anime! e joc. Sper că aţi înţeles big grin

| kosmyn98 a răspuns:

E din naruto?

| kukuy a răspuns:

Vocaloid nu e anime seamana a anime da nu e, e doar un JOC!