| DeeaSakura a întrebat:

Hey! Salut tuturor. As dori un anime in care sa fie iubire, dar si violenta, daca se poate sa fumeze si sa bea mult. Daca stiti un anime de acest gen, va rog sa mi-l spuneti.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LostInTheDarkness a răspuns:

Clannad si claanad after story (in al 2-lea sezon e multa bautura laughing)
Winter Sonata (cu fumat si suferinta )
Iar daca vrei un anime foarte trist asta o sa primesti laughing
Kimi ga Nozomu Eien
Doar astea imi trec acum prin minte daca o sa-mi mai amintesc o sa-ti mai spun happy

11 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Hmm ai vazut Nana?laughing
Nu e chiar cum vrei tu, dar e cel mai aproape de descrierea facuta de tinewinking

| cristiana1234 a răspuns:

In primul rand este MIRAI NIKKI este exact ce vrei tu este de dragoste dar si cu violenta (una il iubeste mult pe unu dar ei joca un joc pentru a deveni dumnezeu si doar singurul supravietuitor care ramane viu este dumnrzeu asa ca se lupta impreuna impotriva celorlanti jucatori )

nu e chiar cum vrei tu da poti incerc : deadman wonderland, we zombie desu ca si we zombie desu ca of dead mai sunt si kampfer si they are my noble master ( dar sunt ecchi) vampire knight... (urmatoarea nu e nici pe departe cum vrei tu dar til sugerez doarece eu il iubesc kaleido star )

| cristiana1234 a răspuns (pentru cristiana1234):

Ma rog nu e doar asta in mirai nikki dar am zis sa nu stric surpriza la final o sa ai o surpriza foaaartre mare dar daca ratezi un singur episod nu mai intelegi absolut NIMIC
poti vedea acest anime (si multe altele) aici:
http://www.desenesianimeonline.info/index.php

| DeeaSakura explică (pentru cristiana1234):

Le-am vazut pe toate, dar multumesc oricum! Daca ai putea sa-mi dai niste anime in care este multa suferinta si aici ma refer la cea sufleteasca, daca stii niste anime-uri de genu te rog frumos sa mi le zici! happy

| cristiana1234 a răspuns (pentru DeeaSakura):

Nu prea stiu incearca h2o footprints in the sand, kimi ni todoke, beats angel (IN SPECIAL) h2o footprints in the sand

| ChalkOutline a răspuns:

Sola
Paradise Kiss

| EaSnowPw a răspuns:

Durarara! E oarecum asa...

| DeeaSakura explică (pentru EaSnowPw):

Ms mult de anime! big hug Eeeeeee super tare! \m/!
C e rau imi pare ca nu ti-am dat tie funda straight face, dar am sa-ti dau funda puppy dog eyes. Si mersi inca o data puppy dog eyes

| DeeaSakura explică (pentru EaSnowPw):

Multumesc mult de anime! big hug E super tare!
Ce rau imi pare ca nu ti-am dat tie funda straight face, dar am sa-ti dau vot. Si multumesc inca o data puppy dog eyes!

| EaSnowPw a răspuns (pentru DeeaSakura):

Ma bucur ca-ti place. Eu l-am vazut impreuna cu o prietena (care este inca obsedata de Izaya, dar oricum). A fost pura intamplare ca eram in vizita la ea atunci.