| DrugღDreamsツ a întrebat:

Am o intrebarewinking [ sau doua laughing ] pentru cei care urmaresc Naruto [ shippuden ] love struck.
Ce parere aveti despre Pain? [ Nagato, Yahiko, Konan ] V-a impresionat povestea lor? A fost firesc tot ce au facut?
Funditaaaa puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Mi-a plăcut de ei.Deşi poate unele lucruri pe care le-au făcut nu au fost corecte, îi admir pentru faptul că şi-au urmat visul.Acela de a opri luptele şi a aduce pacea.Modul prin care au încercat să stabiliească pacea a fost unul chiat violenr, dacă e să ne raportăm la decizia de a distruge Konoha.În ciuda acestor lucruri, povestea lor m-a emoţionat şi de aceea îi admir(în special pe Konan, care este singurul personaj feminin din Naruto de care îmi place).

10 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Da a fost foarte frumoasa si miscatoare povestea lor. Dar cea mai trista as zice ca a fost a lui Nagato. Imi pare rau pentru Yahiko ca a murit si nu si-a putut atinge visul, totusi a facut-o Nagato in locul lui. Adica de a fi ZEU. Si totusi nu inteleg cum i-a venit la Nagato in cap sa faca tot cea ce a facut si de unde a dobandit toate puterile alea.

| birdie14 a răspuns (pentru Niklauss):

Visul lui Yahiko nu era în nici un caz acela de a deveni un zeu.Visul său era unul mult mai măreţ, mai nobil, şi anume acela de a face pace în lumea Shinobi.
Toate acele informaţii le-a dobândit de la Obito, care la rândul său le-a aflat de le Madara.Acele puteri sunt ale Rinnegan-ului.

| Okami23 a răspuns:

Mi-a placut mult de ei, cel mai mult de Konan, pacat ca a murit.
Nu toti luam calea cea buna

Răspuns utilizator avertizat
| Stella17 a răspuns:

Buna, ei trei doreau sa aduca pacea sa nu mai fie atata ura, iar Nagato ia incredintat asta lui Naruto.

Răspuns utilizator avertizat
| LiviuuuXD a răspuns:

Nu m-a impresionat foarte mult.

| ღHinataღ a răspuns:

Da,eu era sa distrug toata lumea ninja daca eram in locul lui nagato, sau a altora.viata e dura, si eu am un vis de razbunare, asemanator cu cel al lui sasuke.nagato si sasuke se aseamana si cred ca ce au facut este cel mai potrivit lucru!

| RochEq a răspuns:

Buna eu usnt un mare fac naruto eu cel mai mult al admir pe Nagato povestea lor a fost destul de miscatoare pentru un anime de actiune povestea a fost foarte miscatoare si de ce sa nu fie firesc? fiecare o e pe calea lui in viata insa totul a fost tumultant happy

Răspuns utilizator avertizat