| Skypee a întrebat:

Ce parere aveti despre Nagato din Naruto, mie unu imi place mult, pana la urma este bun zic eu.Mie imi placeau cand erau ei, Nagato, Konan, Yahiko si Jiraiya (cand erau in casuta aia mica si erau inbracati in broscute)

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Buna. Si mie imi place foarte mult de Nagato, de asemenea de Konan si Yahiko. Cei trei ( de fapt cei patru) au o poveste foarte emotionanta. Pentru Nagato prietenii lui au insemnat totul. Din pacate, el a fost inselat si folosit de Obito si Madara. Bineinteles ca a fost un personaj bun, el voia sa creeze o lume fara razboaie, sa aduca pacea. Acesta era visul lui Yahiko. Iar acum Nagato i la lasat lui Naruto...

| Skypee explică (pentru Lynna):

Si mie imi place ff mult Nagato si Itachi ei chiar daca au parut rai au vrut o lume mai buna happy

7 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Si mie imi place foarte mult de Nagato, iar povestea lui din copilarie cand parintii lui au fost ucisi aproape ca m-a facut sa plang foarte emotionant

| ItachiUchiha a răspuns:

Ms 克特 poate vrei sa mai vorbim despre naruto?

| Skypee explică (pentru ItachiUchiha):

Ok, daca mai am ceva de intrebatte intreb :P, ce parere ai despre videourile astea?
http://www.youtube.com/......ttp?/watch e facut si incarcat de mine)
http://www.youtube.com/......ttp?/watch asta imi place mult videoul) :D