| Robert_Korodi_1998 a întrebat:

Hey TPU.

Am si eu o intrebare. Am vazut recent ca Manga din Naruto Shippuden s-a terminat si ca s-au mai facut inca 10 episoade de manga cu "Naruto Gaiden". Intrebarea mea este... Se mai continua Naruto? Ar fin naspa rau de tot sa se termine acum, cand imi era lumea cea mai draga.

Va rog sa-mi spuneti daca stiti... Cel mai bun raspuns are "FUNDA" asigurata... :'(

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca va fi doar filmul... Nu cred ca va mai fi un sezon 3 din naruto :\

| ZZZZ554 a răspuns:

Naruto in afara de Naruto Gaiden nu va mai avea nici un sezob.Ci asa se termina. Si in iarna va aparea filmul Naruto:Boruto. Filmul doar despre fiul lui Naruto, Boruto ( Surub -traducerea) Cam atat FUNDA?

| maozedoor a răspuns:

Nu se mai continua!