| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a întrebat:

cine vrea sa imi recomande si mie o manga in limba romana plina de actiune, comedie, drama etc, sa aiba multe capitole si sa ma captiveze total. Nu imi spuneti de Bleach, Naruto, Fairy Tail si One Piece. Multumesc anticipat si dau funda carei manga imi place din primul capitol.

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Www.miauti.blogspot.ro acolo gasesti recomandari manga.
Incearca www.mangazup.com au cateva traduse in romana

| BeautifulSunflower a răspuns:

Avatar: the last airbender

| Mirunikuuu a răspuns:

Ldk
Beast Master
A girls
Absorb Ability
Another Manga
Bleach Manga
Devils kiss
Freezing Manga
Highschool DxD Manga
Lock On!
Lost+Brain
Love Stage
Metallica Metalluca
Midnight Secretary
Noblesse
One shot
Ouji ca Prince
Re: Live
Romeo x Juliet
Tende Freeze
Witch Hunter
Wolf's Rain

| ChemoshRDB a răspuns:

Death Note, Hellsing (OVA) sau Devil May Cry

| Mothafuckaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda L♥dk...e o manga mega interesanta, are de toate genurile, ti-as recomanda sa o citesti.De abia au aparut 41 de capitole, dar trebuie sa mai para, se traduce greu aci si in limba japoneza se pune greu pe site. Sper ca te-am ajutat.
Fundita? :*