| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune-ti si mie cate-va animeuri faine! As prefera ca animeurile sa contina si comedie si actiune!

Am vazut :

-one piece

-bleach

-naruto si naruto shippuden

-beelzebub

-fairy tail

As dori si o descriere daca se poate! Si sa fie mai lungi(cel putin 100 de episoade)

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti sugerez sa urmaresti Code Geass, urmat de Code Geass R2. (50 episoade)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inuyasha,Yu Yu Hakusho,Rurouni Kenshin, HunterxHunter, Full metal Alchemist, Fate stay night, Kuroko no basket(chiar daca e sport e unul din preferatele mele).

| crytical a răspuns:

Cel mai bun anime este Death Note.

| Aggares a răspuns:

Akame ga kill, Highscool dxd, sez2-new,sez - 2 burn, Guilty Crown, Mirai Nikki

| HaruArima a răspuns:

De ce nu incerci Dragon ball care e destul de cunoscut. E vorba despre un băiat cu coada, Son Goku, are coada patru ca nu e om ci Sayian o rasa extraterestra de luptatori foarte puternici pe.Pamant e crescut de un bătrân numit Son Gohan care il învaţă artele martiale. Are mai multe sezoane cu o mulţime de episoade. In Dragon Ball Goku e copil si pleaca cu Bula (o fata cu par albastru foarte draguta) in cautarea floriilor definiţii niste bile care iti pot îndeplini orice dorinta in Dragon ball Z Golit a crescut si ate un copil pe care il cheamă tot Son Gigantic in dragon ball GT. Goku are si nepoti. E foarte tare anime-ul a fost primul anime pe care l.am vazut si care m.a cucerit.