| georgenjfh a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Stiu ca era acum ceva timp un desen pe minimax parca cu 2 pisici siameze care vorbeau intr-o lume a animalelor. O pisică era buna, si una rea. Cea buna avea un medalion cu care găsea animalelor stăpâni din lumea oamenilor. La un moment dat pisica rea a vrut să fure medalionul si s-a rupt în 2, pisica buna fiind trimisă în lumea oamenilor alături de jumătate de medalion, medalionul ajungând la o fata care a continuat să găsească animalelor stăpâni. Cam asa cred ca era.
Multumesc!

1 răspuns:
| NerdyLlama527 a răspuns:

Căţelul din Pocketville sau, în limba engleză, Puppy in my pocket-Adventures in Pocketville