| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca, Killing Stalking este cea mai populara manhwa (Manhwa = Korean Manga) a momentului?
Am citit-o si eu (doar capitolele care s-au publicat pana acum, ca inca se publica) si imi place mult, dar am tot vazut pe Youtube si pe multe alte site-uri ca aceasta manhwa este foarte populara, este adevarat?
Uitati aici un videoclip ca sa vedeti cam despre ce este vorba :

https://www.youtube.com/watch?v=Pl-bSx4YeoA

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| WeirdFrance a răspuns:

Eu asa am observat. Adica da e cea mai populara pe moment.

1 răspuns:
| tinatinaro a răspuns:

Nu stiu daca e cea mai populara, dar plot-ul chiar a atres atentia. Mai sunt multe de genul `shounen ai` si `bl` si le poti citi gratis pe mangago.