| anonim_4396 a întrebat:

V-ati uitat pana acum la Salad Fingers? Cum vi s-a parut? Sincer sa fiu, cred ca am ramas cu traume dupa ce am vazut toate cele 10 episoade.
Uitati aici un videoclip ca sa va faceti o impreside cam despre ce este, si apoi sa-mi spuneti cum vi s-a parut

https://www.youtube.com/watch?v=M3iOROuTuMA

Ala este primul episod. Daca vreti sa le vedeti pe toate, uitati aici un videoclip care le contine pe toate cele 10 episoade

https://www.youtube.com/watch?v=wpVTORX_ifk

Eu le-am vazut acum mult timp pe toate si am ramas cu traume. Sper ca voi sa fiti bine daca va decideti sa va uitati.
Apropo, daca v-ati uitat la primul episod pus de mine mai sus, cum vi s-a parut?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Aia nu sunt sanatosi mintal,, au probleme la capatana!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu am spus acelasi lucru.

| Donsavas a răspuns:

De ce te-a traumatizat? Ai fobie de degete mari? Intreb, pare putin ciudat si iti da un aer de groaza, dar pe mine nu ma sperie in adevaratul sens al cuvantului.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Donsavas):

Mi se pare mult prea creepy, si are niste scene absolut terifiante, mai ales in episoadele in care apar anumite personaje care sunt de fapt cadavre.

| Clorox a răspuns:

Am auzit de el... Nu vreau sa ma uit! laughing

| BlackRose03 a răspuns:

Nu ma sperie, am vazut nenumarate videoclipuri mult mai traumatizante ca asta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E doar dubios. Ca majoritatea artei lui David Firth.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Stiu, asta am zis si eu cand l-am vazut prima data, dar nici eu nu stiu cum am reusit sa ma uit la toate episoadele.

| 393Dan a răspuns:

Eu tot asa cam trasnit am ramas cand prima data am vazut primele 4 episoade cu vreo 5 ani in urma. Insa recent am vizionat si restul dupa ce ma uitasem la "Film Theorist" despre acest desen. Daca-l gasesc...

https://youtu.be/uCTTeql6V-A

| Omori a răspuns:

Mie imi plac, le stiu de ceva timp. Tipul care a facut Salad fingers are si alte serii, inspirate din propriile vise.Mi se par chiar interesante.

| Nyya a răspuns:

Meh,nu as putea spune ca ramai cu traume dar daca vrei sa te uiti la ceva LOL :)) cauta (pe Youtube) Ms Pickels si uite si un link, daca vrei sa te uiti
https://www.youtube.com/......tps?/watch