| Madalin_Ionutz_1995 a întrebat:

Hey TPU
Imi puteti recomanda si mie un anime gen Black Bullet sau Tokyo Ghoul care personajul principal sa aiba Super puteri..si sa lupte pentru o organizatie sau guvern. CEVA INDENTIC CU CELE 2..SAU MACAR ASEMANATOR

Răspuns Câştigător
| PogChamp a răspuns:

Poti sa incerci sa cauti la recomandari pe myanimelist.net, sigur o sa gasesti mai multe.

2 răspunsuri:
| PogChamp a răspuns:

Deadman Wonderland, Kiseijuu Sei no Kakuritsu, Fullmetal alchemist, Highschool DxD.

| Madalin_Ionutz_1995 explică (pentru PogChamp):

Sincer sa fiu pe toate le-am vazut

| PogChamp a răspuns (pentru Madalin_Ionutz_1995):

Poti sa incerci sa cauti la recomandari pe myanimelist.net, sigur o sa gasesti mai multe.