| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti niste anime-uri gen Tokyo Ghoul ( adica personajul principal care este bun sa se transforme intr-un personaj mai rau - sau ceva de genul )

6 răspunsuri:
| Karu a răspuns:

Faza e că nu știu să existe au alt anime de genul ăsta, în plus Kaneki nu devine rău, mai degrabă nebun, el doar își schimbă concepțiile despre viață, el face totul pentru a-și proteja prietenii.

PS: A apărut un nou OVA din Tokyo Ghoul: "Jack", în că că nu l-ai văzut.

| Tofan_Petronela_1999 a răspuns:

Another

| Zurbil1234 a răspuns:

Death Note iti recomand sa te uiti.

| Cristea_Simona_2000 a răspuns:

Naruto shippuden, fairy tail. la astea ma uit eu.