| kittyandcriss2014 a întrebat:

Imi puteti spune niste animeuri asemanatoare cu Ao Haru Ride?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hi
Lovely complex
Hal (sunt desenati de autoare de la Ao haru ride) try it, tot romance.
Ookami Shoujo to Kuro Ouji inca nu e terminat, dar e destul de similar, desi asta e mai amuzant.
Sukkite ii na eu are o poveste putinel mai diferita, in sensul ca ei incep sa iasa din primele episoade, il obtine destul de usor, iar in ao haru ride nu e asa, futaba lupta pentru kou pana la sfarsit, il ajuta si pe el dar si pe prietena ei care il place pe kou. E mai simplut happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poti incerca Golden Time si Nisekoi sunt cat de cat asemanatoare.