| Sakura13574 a întrebat:

Sie cineva daca animeul Magic kaitou are sau va avea un sezon 2? Imi puteti spune niste animeuri asemanatoare cu acesta?

2 răspunsuri:
| Aggares a răspuns:

Anime-ul Magic Kaito va avea un sezon 2 dar anul viitor adică în 2016 :D. Poți să te uiți aici. http://when-will.net/......-date.html Iar anime-uri... îți recomand să te uiți la Pandora Hearts, sau Akatsuki No Shirayukihime nu sunt la fel ca Magic Kaito dar sunt destul de frumoase eh, depinde dacă te uți :D.

| Sakura13574 explică (pentru Aggares):

E bine ca macar va fi un sezon 2 happy
Iar despre animeurile pe care mi le-ai dat...am vazut Pandorea herts. si nu am auzit de Akatsuki no shirayukihime laughing)))))Am vazut animeul Akagami no shirayukihime( daca la asta te refereai) sau poate te refereai la Akatsuki no yona(dar si pe asta l-am vazut)