| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste animeuri asemanatoare cu Inuyasha? Funda.Multumesc.tonguetonguebig grin

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

1.Honey and Clover(romance)
2. Elfen Lied (drama, horror, psychological, romance, science fiction)
3.Gravitation (comedy, drama, romance).
4.Vampire Knight ( action, comedy, drama, romance, supernatural)
5.Sailor Moon (action, comedy, magic, romance, science fiction)
6.D.N.Angel ( action, comedy, fantasy, romance, supernatural).
7. Lovely Complex(romance, comedy)
8.Romeo&Julieta(romance,drama)
9.High School of the Dead.H.O.T.D(romance,horror)
Nu chiar toate animeurile care ti le-am dat sunt asemanatoare cu "Inuyasha", dar mie imi plac foarte mult!laughing

3 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Preater,uraboku

| Reyskate99 a răspuns:

Bleach,naruto,hellsing,naruto shippuden. funda?

| Larisukaaa a răspuns:

Naruto