| felycia a întrebat:

Hey, TPU puteti sa imi spuneti cum se puna funda daca imi spuneti cum o sa va pun plzzhappy

Răspuns Câştigător
| bia_4582 a răspuns:

Buna! In dreapta raspunsului e o funda, o acorzi raspunsului pe care il consideri cel mai bun! Ai grija, nu te grabi sa acorzi funda... asteapta cateva zile si apoi alegewinking bafta! >big grin

| felycia explică (pentru bia_4582):

I-ty multumesc foarte mult bya si chiar o sa fie greu cui o sa-i pun funda e o decizie

4 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ma bucur ca ai pus intrebarea asta la categoria comics.
chiar ai un scris de tot rasu lumii scuza-ma ca iti zic happy

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna! pai cand vineva iti raspunde la o intrebare sau ce postezi in partea dreapta e o funda.si tu trebuie sa dai clik pe ea si iti apare cv dai,, ok'' si i-ai dat acelei pers. fundita:* sper ca team ajutat