| Anneee99 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cum fac sa-mi creasca mai repede parul ca il am cam mic plzz funda ( * _ * )

Răspuns Câştigător
| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Bunahappy! uleiul de ricin este foarte bun pentru cresterea parului[ti-o spun din propria experienta] si a genelor,il poti gasi in farmacii si nu este nici foarte scump happy, eu de o luna ma dau cu uleiul de ricin si mi-a crescut parul foarte mult aproape pana la fund[eu l-am avut pana la umeri] hmm. sper ca te-am ajutat, funda?batting eyelashes :*

3 răspunsuri:
| Mirunikka a răspuns:

Uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, a genelor si a sprancenelor. Il gasesti in farmacii, nu este foarte scump. :*

| adinaxD a răspuns:

Heyy! tongue
am vazut ca multe dintre voi cauta solutii pentru a accelera viteza de crestere a parului.eu stiu o reteta naturista, care a dat rezultate foarte bune la mine.contine ulei de ricin, tinctura de mesteacan, tinctura de ardei iute, tinctura de urzica tinctura de rozmarin, tinctura de brusture, galbenus de ou si ulei de masline.eu mai pun si zeama de lamaie sau vitamina A uleioasa.toate tincturile se gasesc la Plafar si costa in jur de 6 lei una.
Baftaa! big grin

| BecauseOfYou a răspuns:

Am aceiasi problema laughing...