| 98765ASD a întrebat:

spuneti-mi un sait cu anime mai noi si cu descriere cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| Bia001 a răspuns:

Eu vad de obicei anime-urile pe Anime-Nolimit si mi se pare destul de ok. Apar episoadele relativ la timp, au o traducere ok iar lumea de acolo e de treaba

| BeautifulSunflower a răspuns:

Site: Anime G, este un site foarte bun si posteaza doar la cateva zile de la aparitia serialului respectiv, iar serialele sunt noi.

| crscrs167 a răspuns:

Daca cauti pe site-uri sarputea sa gasesti multe neplacute iti recumand eu niste anime-uri pe care le-am vazut si mi-au placut, inceacearca akame ga kill, guilty crown, sao, fairy tail, bleach, shakugan no shana ( 3 sezoane) si shingeki no kyojin

| Vladutz_Marco_Isac_1998 a răspuns:

Anime bites sau animax versiunea asia sau cele de pe axn spin acum nou aparute