| anonim_4396 a întrebat:

Stiti anime care sa semene foarte mult cu Himotou Umaru-chan?
Vreau sa fie cat mai asemanatoare si poate o sa aiba si personaje chibi happy
Va rog, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nimeni n-o intrece pe Umaru-chan crying
OMG, e asa kawaii!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Stiu, dar mi-a placut asa de mult, incat mai vreau sa vad daca mai exista si animeuri asemanatoare.
Pana la urma te-ai uitat la anime?

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu inca, am vazut partea pe care ai postat-o la intrebarea anterioara! E asa de naiba laughing

| Clorox a răspuns (pentru Clorox):

TPU m-a corectat... Stii la ce m-am referit! straight face

| Cliar a răspuns:

Kareshi Kanojo no Jijou ar fi singurul de genul pe care il cunoscwinking