| Love_Ionika_1994 a întrebat:

Stiti cumva in ce episod o saruta tadase pe amu? Dati-mi likul va rog! Si stiti unde pot vedea episoadele subtritate de la episodul 102 in sus?

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Nu mai stiu sigur in ce episod. Vrei de la 102 in sus? Asta inseamna Shugo Chara Party. Cred ca l-am vazut pe animeseason cu sub in engleza, pe gogoanime nu cred ca era. Incearca pe animeseason, s-ar putea sa fie acolo daca nu incurc cumva cu alt site.

| Love_Ionika_1994 explică (pentru Reiko):

Ok. Am sa incerc. Merci multwinking

3 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Http://www.animeseason.com/shugo-chara-party-episode-1/ Am zis bine ( mi-am amintit bine), chiar sunt pe animeseason doar ca ar trebui sa sari peste introducerile alea de la episoade ca dureaza mult, eu asa am facut.

| Love_Ionika_1994 explică (pentru Reiko):

Merciii muult de toot