| Croampa a întrebat:

vreau sa stiu ce pret are naruto shippuden ultimate ninja storm rvolution, stiu ca a aparut in 12 septembrie dar nu il gasesc de vanzare nicarieri, vreau doar pretul sa stiu daca se merita sa-l cumpar, ce spuneti?
Dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

De ce nu te joci pe pc? thinking Îl poți descărca pe gratis. laughing

| Croampa explică (pentru Ravenborn):

? Serios?
happy

| Ravenborn a răspuns (pentru Croampa):

Da. laughing dă-mi facebook sau mess idk să-ți arăt mai târziu că acuma trebuie să plec.

| Gandila_Ecaterina_1998 a răspuns:

Http://m.compari.ro/? p=p34012650&gclid=CKH5u7bO48ACFSoEwwod7o0AHA sper ca te.am ajutat funda?