| Nyya a întrebat:

Heyo,heyo TPU! Mi-am adus aminte de desenul cu ponei la care ma uitam cand eram mica My Little Pony.Mi-am amintit ca imi placea la nebunie de fponeiul curcubeu(Rainbow Dash).Imi puteti da niste anime in care protagonista sa semene cu Rainbow Dash?

3 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

In ce sens sa semene? La personalitate, sa fie un ponei etc?

| Nyya explică (pentru WhatABeautifulDay):

La personalitate happy LOL

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Sincer,iti recomand fie una din seriile Precure ori Yugioh GX.
in rest poti sa te uiti la noua serie powerpuff si sa o vezi pe buttercup care SURPRIZA a fost inspiratie pentru showul cu ponei.