| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Heyyyy! Inca un comic: http://i.imgur.com/ZYxwE.png. Stiu ca nu e chiar reusit. dar... Va place?

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

E destul de dragut dar, trebuie sa mai exersezi la desenat sa stii ca exista pe youtube sa scrii asa,, How draw a X'' acum depinde de ce vrei u sa desenezi si dupa ar iesii mai bine.Un alt mod te rog scrie mai frumos pentru ca asa am intelege mai bine.Cred ca este amuzant.

9 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt explică:

@DeLyASwEeT sunt incepatoare, asa catongue.

| NuConteazaCineSunt explică:

Ms @Cookie2002... Ce nu faci tu pentru fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Janness inglish no?

| CookieșiParty a răspuns:

Oh,este atat de frumos! Este minunat draga! Continua cu mare spor! Nota 10! Doua cuvinte:
FOARTE FRUMOS! Continua cu mare drag!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Daca sti ca nu e reusit de ce il mai pui pe site?

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Am o propunere:nu mai umple categoria comics cu mazgalelile tale.DESENEZI ORIBIL

| AnonimaPunct a răspuns:

Nu te supara, dar in loc sa rad m-am apucat de plans cand l-am vazut... e o porcarie, pentru ca nu e niciun fel de gluma in acest ''comic'' (a se observa ghilimelele)

| xXStonedAngelXxgirl a răspuns:

Sa moara mortii de pricep ceva