| ღHinataღ a întrebat:

Http://animewall.me/eyes-all-sharingan-wallpaper-index-a nime-wallpaper/ chiar e adevarat? eu una nu prea cred...dar vreau parerea voastra

4 răspunsuri:
| Lucică1998 a răspuns:

Iti dai seama ca nu sunt adevarate pentru ca nu apar primele sharinganuri, alea cu un punct din ala sau cu doua si dupa aia cu trei deci nu prea cred ca sunt reale

| QueenBey a răspuns:

Scrie acolo pe engleza ''aceste imagini au origini nestiute'', deci clar sunt fan-madeuri.

| ZukiPanda a răspuns:

Da...sigur e fan-art

| FySpo a răspuns:

Pai daca poti observa este un Sharingan cu semnul Senju, deci clar este fake.