| UnSimpluRoman a întrebat:

dupa parerea voastra care este cel mai popular anime?

12 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai, banuiesc ca cel mai popular este sau ar trebui sa fie cel mai bun anime, crema-cremelor in materie de anime : Death Note.
E genial si nu mai gasesti niciunul la fel.

| Speed99 a răspuns:

Trenuletul Thomas.

| FaraNumePls a răspuns:

Naruto a fost cel mai popular. Dar nu știu... SECERA MORTII

Răspuns utilizator avertizat
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Death Note-e oficial pe MAL

| Anonima6789777 a răspuns:

Clasicul *NARUTO* este cel mai popular, nu sunt fan insa urmaresc cu placere Tokyo Ghul.

| UnSimpluRoman explică:

Am incercat sa vad Death Note...am vazut un episod si nu m-a surprins asa tare...infine poate o fi si ca am vazut doar un episod
dar poate il vad pe viitor

| Arimoshi a răspuns:

Sailor Moon

| Benn00000 a răspuns:

Naruto deoarece este singurul anime pe care il stiu deci daca pana si unul ca mine care habar nu are de anime-uri il stie inseamna ca este popular