| Iasmyna a întrebat:

Buna all... ce parere aveti despre asta?
http://www.youtube.com/watch?v=HJIlOrWdle8
eu sunt socata si nu stiu ce sa cred!
e o facatorie sau e adevarat dupa parerea voastra?
va rog, spuneti'mi parerea voastra!
mersi:*

Răspuns Câştigător
| oana1 a răspuns:

Eu cred ca este adevarat, femeia isi ducea copilul in padure sa nu-l vada nimeni! iti dai seama cum sarea lumea pe ei daca ar fi stiut? astfel isi protejeaza copilul de privirile indiscrete.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Este posibil. Dar, cei mai initiati, au reusit 30 cm. de la sol. In ziua de azi, totul este posibil.Interesant. Pa

| haiZI a răspuns:

Eu ma ghidez dupa:ce nu vad cu ochii mei nu cred si chiar si atunci am indoieli, incerc sa caut o explicatie logica.cine stie?,. pa

| BlueEyes_2305 a răspuns:

Facaturaaaaa.Clar.:*