| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/4irIT.png pentru cei ce vor ca eu sa nu mai fac nici un comic.eu am stat destul de mult la alea 2, si voi nuuuuuuuuuuuu nu, ca doar omu incearca sa faca in asa fel incat sa atraga atentia dar voi nuuu, le multumesc celora care au spus ca le place, dar tineti minte, cat timp voi trai, nu mai postez pe site-ul asta nici un comic, sa fie clar. daca voi credeti ca oricine poate face tot ce vreti voi, apropo nici voua nu v-ar place daca as spune la fel nu? in afara de cei care au spus ca le place.

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Din pacate eu am facut un comic care a durat 4 zile si la un timp am dat in loc de print screen delet (aveam nevoie de ceva) imagienazati ca am dementit adica era un comic in care dura 30 de minute sa il vezi integrad in momentul acela am murit

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Păi cine vede bine apreciază. Contează să ai și ce aprecia.

| NOBODY a răspuns:

De pulații lui Mulfă

| CookieșiParty a răspuns:

Eu iubesc comicurile tale! Te rog sa continui! Plzzzzzzzzzzz! Eu am pastrat paginile! Eu astept continuarea de zile...Te rog sa continui!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Eu apreciez munca ta happy si imi plac comicurile tale.

| dαɴЗ a răspuns:

De mere.

Răspuns utilizator avertizat