| Lala2345 a întrebat:

Cei care sunteti fani Justin Bieber vreti sa vina JB la noi in tara pentru un concert? asta se va intampla daca va fi chemat de un numar suficient de fani asa ca votati pe siteul http://www.mtv.ro/stiri//justin-bieber-ar-putea-concerta -in-romania nu este cu plata.
PS celora care nu le place Justin Bieber nu va bagati si interpretez(vai ca ii un porc si dal dracu) si din alea ok tineti pentru voi

Răspuns Câştigător
| summergirl25 a răspuns:

Eu am votat! Sper sa vina la noi in tara!

| Lala2345 explică (pentru summergirl25):

Imi pare bine ca exista o persoana caruia sa ii placa JB imi pare bine ca ai avut am si eu aceleasi sperante!
PS imi place poza ta de la avatar.

1 răspuns: