| Emmy_4970 a întrebat:

Http://imgur.com/1S7Xg asta-i prima parte a doua va fi peste 2-3 saptamanii

5 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

1.Bine ca apare peste mult timp.
2.Se vede ca nu le ai cu lb. romana.
3.La sfarsit ai scris "the end" si aici ne spui ca urmeaza partea a 2-a.Se vede ca nici cu engleza nu le ai!

| TheScamy a răspuns:

Ma pui si pe minesadPLZzsad

| DianaDiii1761b a răspuns:

Naspa. faci niste porcari! lasa-te ca nimeni nu sta 7 ani sa descifreze ce tot spui tu acolo. si nu am inteles ce ai vrut sa spui... nu are sens. si aia cu pisatu te-ai luat dupa cineva ca si eu am vazut alt comic cu aceeasi chestie.

| KíÐÐα a răspuns:

Comicul tau e de. nimic.
Trebuie sa gasesti ceva interesant nu asta. asta e nimic! L-ai facut din plictiseala. Trebuie sa pui talent in ele.

| Tpuista a răspuns:

Misto
ma pui si pe mine?*ochi de catelusi*