| LotusRadioactiv a întrebat:

T/A Revive part 2 :
http://imgur.com/a/EcGbF

Daca ati ratat prima parte:
http://imgur.com/a/zDOI1

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Stiu eu stiu eu. dar vreau funda. raspunsul este 7869

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

... ok, tu chiar ai talent
sfat : pune mai multi useri in comic....asta era farmecul la comicurile lui cretaker

| Musique a răspuns:

Tot nu cred că tu le faci.

| LotusRadioactiv explică (pentru Musique):

Asa e, o pun pe bunica-mea.
Stii cum fac? Ii fur ochelarii cu dioptriile de +4, o pun la calculator si ii deschid paint-ul. Apoi o amenint cu cadavrul lui bunicu', care a facut prima parte...

| PotcaPădurii a răspuns:

Hmm, au dat astia de un comic bun si vor toti sa fie in el...
In cazul asta, e imposibil sa nu urmez si eu efectul de turma(hmm, turma de paianjeni, exista?) asa ca ma voi prinde de piciorul tau stang fara un motiv anume, voi face fata de paianjen inocent(vezi jumping spider) si te voi ameninta cu taierea piciorului daca nu ajung si eu in partea a treia...Recunoaste, comicul are nevoie de un criminal sadic si nebun...asa ca mine.*uite, chiar acum ma straduiesc sa asasinez robotelul*

| Șâret a răspuns:

Să știi că nu e rău.Nu regret deloc că ți-am acordat acel "da" la preselecții.Fă-mă mândră-n continuare, ai cu ce!

| AikkoxD a răspuns:

Mânca-ţi-aş plămânii tăi ăia plini dă marijuana, şi partea a treia când o faci?

| AlinaaAli a răspuns:

Deci, n-am cuvinte, esti tare!

| Polaris a răspuns:

Go on, make me proud, make the third part.

| BastetReloaded a răspuns:

Care e relaţia dintre titlu şi conţinutul cu desene? Ai un 4.Stai jos.

| LotusRadioactiv explică (pentru BastetReloaded):

Stau, ca inca nu am terminat comicul.

| CautNume a răspuns:

Partea urmatoare cand apare?

| Bitzy a răspuns:

Interesant! Sunt curioasă să văd cum a fost primul tău comic *caut prin întrebări * Succes la partea ||| happy

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Si eu viau in comic. :O3
Anyway, e foarte tare.Si chiar ai talent.happy
Bravo!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mie nu imi plac comicurile! nici ale tale, nici ale nimănui! le cataloghez drept o pierdere de timp!

| LotusRadioactiv explică:

E banda desenata.

| GhostStar a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

Cand faci al treilea episod? Incep sa rup butonul de la mouse si cel de refresh...

| nsǝdǝʇ a răspuns:

Me gusta mucho. Ai putea sa faci in continuare o rascoala a T/A.