| FellMe a întrebat:

[IMG]http://i.imgur.com/3qCue.jpg[/IMG] Mai dati-mi idei...

Răspuns Câştigător
| CyLvEr a răspuns:

Frumoasa'i vecina noastra, scoate capu pee fereastra...eu ii dau cuuu toporu sa planga tot poporu, eu ii zicsa stea in casa, ea pleaca de la masa si imi zicea ca vrea sa devina star dar ii zic ca n-am habar si ii trag una in gusha sa ma tina minte si cand o deveni matusa, sper sa te ajute

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

"Aurica o întreabă pe Ana"...
Aurica e băiat.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Aurica nu e nume de fată?

| BatonelCuCiocolată a răspuns:

IIiipuppy dog eyes copilasii aceia ..Cum i.ai facut sau de unde ai luat pozapuppy dog eyesSunt frumuupuppy dog eyes. Bafta in continuare:**