| XDanutzzzaBoonikX a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri de benzi desenate in romna? big grin dau funda!

12 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu exisa benzi desenate (U.S.) in romana online.
Singurul site care are comics este comicbookcity.ro dar tr sa cumperi.

Dar exista manga ( benzi desenate japoneze);
www.mangazup.com
www.romanga.ro

In cazul in care vrei recomandari manga;
http://miauti.blogspot.jp

| BlackVeil a răspuns:

Scuze,nu cunosc limba "romna".

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru BlackVeil):

Da du-te maa` omule, ca ma disperati acum va dati toti mari intelectuali si destepti, si daca vedeti o greseala faceti stop cardio-respiratoriu, daca te intreb care a fost ultima carte de filologie citita urmeaze multe virgule, nu? Deci poate persoana care a pus aceasta intrebare era foarte suparata [i`a murit o persoana draga, a avut un esec ] si voia sa se inveseleasca, si tu? Faci pe "the boss of the parcareshion". Te mai si scuzi ca un nesimtit. Du-te si lasa-ne! Apropo: acesta este un site in care incercam sa ne ajutam unii pe ceilalti nu in care trebuie sa ne corectam la fiecare greseala.

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Sa urmeaze, sa urmeaze! Fac stop cardio-respiratoriu, ioi!
No bre, nu mai fa atatica caz dupe un simplu respuns degeabe, ca-s foarte multicele pe TPU!

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

Pai tocmai de asta mi` a sarit mustarul, ca va credeti atat de destepti, si un raspuns degeaba vi se pare o chestie normala nu?! Trebuie sa raspunzi la intrebare si dupa intrebare ti se adreseaza un test in care poti sa zic ca scrierea nu este destul de coerenta, dar nu va mai dati in halul acesta de destepti, ca in realitate nu sunteti.

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

O sa mori de inima rea din cauza TPU-ului...ce trist.

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

Nu, o sa ma oftic mereu cand am sa vad cati prosti care comenteaza si se baga in seama sunt in Romania happy

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Tocmai m-am ofticat.

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

Tu te ofici de opusul chestiei din care ma oftic eu, naspa straight face

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Anime Kage(animeuri)

| SiNdRoM4LiFe a răspuns:

Ti-as putea subtitra eu cateva.id-ul meu:madalinhecsko tu zi-mi doar care le vrei.