| Andrey124 a întrebat:

Imi puteti spune niste anime action romance si o mica descriere.

2 răspunsuri:
| AndreeaLoL28 a răspuns:

Date a Live-e un fel de Harem
Guilty Crown-un anime genial e despre un virus care a cam distrus lumea. Japonia e condusa de un grup militar numit GHQ.Iar Ohma Shu este un baiat de 17 ani care are putearea de a controla niste arme.el se indragosteste de o fata care lupta impotriva guvernului.
Full Metal Panic!-La inceputul seriei, ne este prezentat Souske Sagara, un adolescent crescut in razboiaiele din Afghanistan, un soldat ideal, care urmareste ordinele fara nici un fel de comentariu. Este si pilot de AS (Arm-Slave), dar in ciuda tuturor pregatirilor lui de soldat-extrem, cea mai importanta misiune a lui este "infiltrarea" unui liceu din tokyo, si protejarea uneia dintre eleve -Kaname Chidori, de care se indragosteste.
Angel Beats!-ca sa te uiti la acesta trebuie sa fii pregatit emotionallaughing
Tokyo Raven-Tsuchimikado Harutora a fost nascut intr-o familie prestigioasa si foarte puternica insa el este slab deoarece nu stiu sa lupte, dar intr-o zi prietena lui din copilarie apare si...
Btooom!-Mai multi oameni au fost prinsi pe o insula si sunt obligati sa se ''joace'' Btooom! si doar unul supravietuieste.
Sper ca te-am ajutat happy

| AndreeaLoL28 a răspuns (pentru AndreeaLoL28):

Aa si Mirai Nikki e un fel the the hunger gameslaughing