| Andrey124 a întrebat:

Imi puteti spune niste anime harem si o mica descriere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Highschool of the dead (apocalipsa zombie, 2 baieti si restul fete rolling on the floor grafici super faine, iar anime-ul e bine gandit. happy

highschool dxd (3 sezoane). e cam la fel, dar nu apocalipsa zombie, ci cu demoni, ingeri, ingeri decazuti, fantasy big grin

kampfer (tot ceva fantasy, un baiat care se transforma in fata, un pic de actiune, si restul chestii perverse big grin grafici nu la fel de bune, dar sunt ok)

rosario to vampire (un baiat, in prima zi de liceu, isi da seama ca scoala in care ajunge este gresita, pentru ca el e singurul om de acolo big grin iarasi, nu sunt grafici foarte bune, dar sunt ok tongue)

kiss x sis (un baiat de clasa a 8-a, de 14 sau 15 ani, care e cam fraier laughing a avut peste 1 miliard de sanse sa se **** in doar 2 sezoane... grafici ff faine aici happy.)

masturba----... vizionare placuta! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, tipu' ala din kiss x sis traieste raiul pe pamant mai intens decat in celelalte anime-uri laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te la brothers conflict
e harem inversat ehe

| Sakura13574 a răspuns:

Bonjour koiaji patisserie
Nisekoi...