| Ionita_Robert_1997_6wYG a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste anime-uri school/comedy/romance care sunt ongoing sau care au sanse 100% sa mai apara sezoane noi?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Masamune-kun no Revenge este cel mai potrivit, dar de sezon 2. Nu am de unde sa stiu ce le vine japonezilor sa faca, insa este destul de apreciat, deci sunt toate sansele sa fie.
Orange a fost un anime foarte bun, chiar daca nu cred ca o sa fie un alt sezon, finalul acestuia nu cere mai mult.
ReLIFE chiar mi-a placut destul de mult, a fost si acesta destul de apreciat cand a aparut, deci sunt sanse mari si aici. Imi pare rau ca nu sunt sigur, insa nu prea am de unde sa stiu, informatiile cu privire la sezoanele viitoare sunt foarte limitate pentru public.
Akagami no Shirayuki-hime are deja doua sezoane, deci ai la ce te uita, nu cred ca o sa mai ai nevoie de altul.
Sper ca te-am ajutat cat de cat, in ciuda faptului ca nu ti-am respectat prea bine cerintele.

| Ionita_Robert_1997_6wYG explică (pentru Vandal):

De Masamune-kun no Revenge m-am apucat de ceva timp si mi se pare interesant, de ReLIFE nu am auzit si din trailere si ce am mai vazut pe Youtube si pare calumea, nu-i nimic stiu ca sunt cam limitate informatiile despre sezoanele viitoare dar credeam ca sunt fani anime pe aici care sunt mai la curent cu zvonurile si chestii. Mersi oricum!

1 răspuns: