| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteţi spune un anime la fel de bun (sau mai bun) ca "Brothers conflict"? Pentru cei ce nu au văzut "Brothers conflict": un anime romatic cu puţine episoade. Să nu aud de "Diabolik lovers".

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Hana Yori Dango
- Marmalade Boy
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- Uta no Prince-sama (sez 3 in 2015)
- Starry Sky
- Amnesia
- Ouran High School Host Club

Vizionare placuta!

| TempestUV a răspuns:

laughingdeci fara Diabolik lovers.
Anime romantic ar fi -Hiiro no Kakera(2 sezoane a cate 13 episoade)
-Sukitte ii na eu
-Ano Natsu de Matteru
-Amnesia
-Fortune Arterial: Akai Yakusoku
-Inu x boku ss
-Kamisama Hajimemashita
-Oreshura
-Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV)
-Ultimul dar nu cel din urma Aquarion Evol.Are 25 de episoade dar crede-ma ca merita. Sper ca te-am ajutat

| Vadimcotaru a răspuns (pentru TempestUV):

Imi poti spune unde gasesc animeul ryuugajou nanana no maizoukin in romana