| DarkVampiress a întrebat:

Aveti ceva anime-uri in stil Diabolik lovers?
Am vazut Brothers Conflict si Amnezia.

P.S Stiti cumva un site unde pot vedea Vampire Knight cu subtitrare? Am incercat pe Anime4fun dar nu l-au tradus inca.

FUNDITA CELUI MAI COMPLEX RASPUNS! :* :* :*

Răspuns Câştigător
| 123456789010 a răspuns:

Incearca site-ul Kissanime pentru mobil si laptop. Nu prea stiu alte anime in stil Diabolok Lovers. Daca esti fata, iti va placea Iwatobi swim club(Free!), sez 1 si sez 2. Mai poti incerca Ao haru ride(e despre iubirea dintre doi adolescenti), la fel si Bokura ga ita, Toradora, wolf girl and black prince. Incearca sword art online, fairy tail, tokyo ghoul, black buttler, shinsengumi(hakouki!)(e gen Diabolik Lovers). Sper sa te fi ajuat

4 răspunsuri:
| SebiModol1998 a răspuns:

Nu ma pricep la recomandari, dar stiu unde sa vezi Vampire Knight in romana:

Sezonul 1: http://deseneanime.ro/lista_anime/vampire-knight/

Sezonul 2: http://deseneanime.ro/lista_anime/vampire-knight-guilty/

| IWolfy a răspuns:

Incearca pe anime3kage.info

Întrebări recente