| Knight141 a întrebat:

Imi puteti spune va rog din ce anime este caracterul din aceasta imagine https://imgur.com/a/WbU6X
?

Răspuns Câştigător
| Chiyuki a răspuns:

Seamănă cu Nice din Re:Hamatora
Dar nu are castile, dar dupa bandaje e Nice
Chiar il cheama Nice laughing)

| Knight141 explică (pentru Chiyuki):

Multumeeesc ❤️

9 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Un simplu FanArt aș zice, nu cred că e din vreun anime, sau cel puțin eu unu nu-l recunosc... happy

| Knight141 explică (pentru HandaSei):

Eu din cate imi amintesc e mc dintr-un anime, normal purta si niste casti... mai astept raspunsuri?

| HandaSei a răspuns (pentru Knight141):

Mhm, dacă e vorba de căști, atunci îmi vine în minte Misaki Yata din anime-ul K, deși nu prea seamănă neapărat, dar e o posibilitate... happy
https://myanimelist.net/character/64631/Misaki_Yata

| Knight141 explică (pentru HandaSei):

Nu este, acest personaj avea o superputere, in genul ca se misca cu viteza sunetului sau chiar mai repede, ca sa-si activeze puterea trebuia sa indeplineasca o conditie (in cazul lui sa poarte casti), fiecare personaj ce detinea o putere, trebuia sa indeplineasca o conditie specifica pentru a o activa.

| Chiyuki a răspuns (pentru Knight141):

Re Hamatora
Nice-Kun

| Gabriel9707 a răspuns:

Https://www.ranker.com/list/best-red-hair-anime-characters/ranker-anime

Daca nu il gasesti aici cel mai probabil e fanart.

| Miksha a răspuns:

Salut! Si eu cred ca personajul din poza este tot un simplu fanart. Totusi se aseamana putin cu Shintarou din Mekakucity Actors, insa nu are acea superputere de care zici.

| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns:

Hmm, cam greu de zis, dar pare din Naruto Shippuden, Sasori al Nisipurilor Roșii